Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львівському оперному театрі завтра стартує масштабний фестиваль класичної камерної музики
27 Квітня, 18:01

У Львівському оперному театрі завтра стартує масштабний фестиваль класичної камерної музики

У Львівській опері цими днями відбудеться новий масштабний фестиваль інструментальної музики під назвою “Дзеркало”. 28 квітня о 15:00 у Дзеркальній залі Львівської національної опери на Відкритті для львів’ян виступлять уславлений національний ансамбль солістів «Київська камерата» з диригентом Володимиром Сіренком.

Концерт титанів сучасної української музики представить дві її стихії. Ліризм і раціональність, дієвість і споглядання, асоціативність і картинність. Згідно із латинським перекладом quid pro quo означає рівноцінний обмін. У нашому випадку це плідне дружнє коло, де звучить музика, і кожен ладен віднайти у ній найважливіше для себе. Поділившись з іншим: композитор — виконавцю, виконавець — слухачеві, слухач — Дзеркалу! – розповідають в Оперному театрі. 

Нагадаємо, у межах фестивалю відомі солісти та знані колективи з різних регіонів країни зберуться разом, граючи сучасну музику й визнану, добірну класику. У фокусі Фестивалю — неординарні виконавські склади з власним баченням різножанрових програм на смак вибагливих меломанів.

Схожі новини