У львівської співачки Лесі Боровець обірвався тромб | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У львівської співачки Лесі Боровець обірвався тромб
31 Січня, 11:20

У львівської співачки Лесі Боровець обірвався тромб

29 січня у Винниках померла відома співачка Леся Боровець. Смерть наступила раптово – у жінки стався розрив тромбу. Двох місяців  не дожила до свого 70-річчя.

“Боже, як прикро на душі і важко втрачати людину, яка залишила на спомин так багато. Вона була від Господа талановита, скромна, невибаглива, надзвичайно працьовита і віддана музиці. Мала незвичайний дар – уміти подати так твір, як ніхто до неї, зуміти вибрати саме те, що торкалося її душі. Створюючи образ, вона підносила нам шедевр!” – написала у Facebook Ольга Винничук.

Колеги згадують Лесю Боровець як людину, що виконувала лише ті пісні, які їй подобалися й припадали до душі. Вона була першою виконавицею музичних творів Богдана Янівського на вірші поета Богдана Стельмаха: ”Не забудь”, ”Сум Афродіти”, ”Є на світі казка”, ”Гуси–лебеді”, ”Верховинська колискова”, ”Калини квіт”. Голос Лесі Боровець звучав в українському музичному телевізійному фільмі ”Залицяльники”.

Свого часу вона виконувала джазові композиції. Часто імпровізувала та стала першою співачкою, що популяризувала власне український джаз. У 1970-х почала поєднувати класичний оперний вокал із ритмами біґ-біту у складі ВІА “Ватра”.

Парастас відбудеться сьогодні о 19:00 у капличці на вулиці Пекарській, 52. Поховають Лесю Боровець 1 лютого на Винниківському цвинтарі. Чин похорону розпочнеться в капличці о 14:00, передає засновник “Варти-1” Ігор Зінкевич у соцмережах.

Фото: зі сімейного архіву Лесі Боровець

Відео