Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові айтішник відкрив кафе без касирів та офіціантів
07 Грудня, 15:05

У Львові айтішник відкрив кафе без касирів та офіціантів

Сьогодні, 7 грудня, у Львові на пр. Свободи 1/3, відкрили ресторан швидкого харчування AppFood. У закладі замовляти страви можна за допомогою смартфона. Ані  офіціантів, ні касирів у кафе не буде. Таку цікавинку для міста заснував айтішник Рафал Шиманський, – пише shlyahta.com.ua

Охочі перекусити мають змогу замовити супи, запіканки, шашлики, креветки та солодке. Чекати на страву в закладі довго не приходиться, на приготування та видачу кожного замовлення йде не більше – 3-4 хвилин. Доставляють їжу на спеціальній стрічці, яка проходить між кухнею та залом.

Сам засновник проєкту Рафал Шиманський розповідає, що концепція його закладу базується на трьох ключових вимогах –  гарне обслуговування, швидкість приготування і висока якість страв. До речі, їжу у закладі готують за рецептами його дружини — Наталі.

«Ідея відкриття інноваційного закладу формувалася із власних потреб та вимог до сервісу. На жаль, в наш час важко зустріти якісний сервіс зі смачними стравами, на які не треба чекати 10–20 хвилин. Через це було вирішено працювати в напрямку комфорту та якості. Більш того, ми з дружиною полюбляємо польську кухню, а тому ще однією особливістю закладу є традиційні польські страви в меню», – каже Шиманський.

Додаток, за допомогою якого роблять замовлення, можна встановити на Android і на iOS. У разі затримки, в знак вибачення, на відвідувача чекає бонус.

Ресторан швидкого харчування AppFood працює з 8:00 до 22:00.

Схожі новини