Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові безкоштовно роздадуть одяг, взуття та іграшки
16 Квітня, 19:38
logo-black

У Львові безкоштовно роздадуть одяг, взуття та іграшки

Юлія Швидко

Львівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 23 квітня проведе акцію «Безкоштовний одяг в цей чудовий день». Люди у складних життєвих обставинах зможуть вибрати собі вбрання, взуття та іграшки. Також їх пригостять коктейлями.

«До нас звертається багато благодійників, які хочуть поділитися одягом зі свого гардеробу. Ці речі не нові, але просимо, аби вони були у гарному стані. Уже зібралося чимало чоловічого, жіночого та дитячого одягу. Є взуття, аксесуари. Думаю, що до 23 квітня ще дозбираємо речей, які зможуть потішити нових власників, – каже LMN Ольга Бурда, психолог Львівського міського центру соціальних служб.

Ольга Бурда зазначає, що уже не один раз телефонували люди, які запитували, чи можна прийти на акцію. Серед них багатодітні матері, вимушені переселенці.

«Ми маємо деякі сім’ї, яким постійно допомагаємо. Це люди з особливими потребами, діти-сироти, яким вже виповнилося 18 років, сім’ї у кризових ситуаціях. Та про одяг питають не лише ті, якими ми опікуємося. Аби не виникало непорозумінь та зловживань, просимо людей приходити з документами, які доводять, що вони, дійсно, зараз у фінансовій скруті».

Акція відбудеться 23 квітня з 10.00 до 16.00 год за адресою: м. Львів, вул. Театральна, 10. Контактна особа: Оля, тел.: 0934861660.

Фото: ілюстративне

Схожі новини