Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові бракує інспекторів паркування
29 Жовтня, 21:30

У Львові бракує інспекторів паркування

Відділ нещодавно створили, а працівників нема

У жовтні львівські вулиці від недобросовісних водіїв мали б оберігати інспектори з паркування. Проте поки що місто так і не набрало відповідної кількості працівників.

Сьогодні у міській раді провели конкурс. Загалом вакансій є 15, але кандидатів було лише 10.

Конкурс був у письмовому вигляді. Екзамен складався із 5 питань. Максимум можна було набрати 25 балів, однак до наступного етапу, усного конкурсу, допускатимуть усіх, хто набрав бодай 13 балів.

Результати оголосять вже завтра.

Наразі за інспекторами маємо недобір. Нам надсилали багато резюме, було багато заявок, але, на жаль, на конкурс прийшло лише 10 кандидатів», — сказав навчальник центру безпеки міста Юрій Діль.

Нагадаємо, вже із кінця жовтня у Львові планували карати водіїв, які паркують на вулицях, порушуючи правила дорожнього руху.

Планувалось, що інспектори комунікуватимуть із диспетчерською службою. Спільно вони працюватимуть над викликами та із постановами.

Обов’язковою умовою в  законі є  фотофіксація місця  порушення з прив’язкою до місцевості. Інспектори отримають планшети і засоби портативного друку, де можна одразу видрукувати постанову та залишити її на лобовому склі автомобіля.

Евакуйовувати авто будуть на штраф майданчики. Зараз такі є  на вулиці Конюшини, на вул. Сахарова,  ще  розробляють майданчик на вул. Личаківській.

Схожі новини