У Львові діятимуть мобільні пункти вакцинації: коли та від чого можна зробити щеплення | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові діятимуть мобільні пункти вакцинації: коли та від чого можна зробити щеплення
23 Квітня, 15:18

У Львові діятимуть мобільні пункти вакцинації: коли та від чого можна зробити щеплення

Цього тижня у Львові працюватимуть мобільні пункти вакцинації. Там львівʼяни зможуть швидко та у зручний для себе час зробити щеплення від небезпечних недуг. Про це повідомили у Львівській міській раді.

Вакцинуватимуть охочих від усіх небезпечних захворювань (згідно з календарем профілактичних щеплень), а також від COVID-19.

Мобільні пункти працюватимуть:

  • 25 квітня: з 10:00 до 14:00 у Парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького (головний вхід з вул. Вітовського).
  • 25 – 28 квітня: з 11:00 до 17:00 у Центрі Довженка (пр. Червоної Калини, 81).

«На сьогодні вакцинація залишається єдиним надійним способом уберегти себе від важких інфекцій. Бо саме вакцина «вчить» імунну систему розпізнавати вірус і боротися з ним. Люди продовжують мігрувати в межах країни і поза її межами, а це постійні скупчення, плюс стреси і хвилювання, ослаблений імунітет. Все це, на жаль, сприяє швидшому поширенню інфекцій, тому невакциновані люди є у небезпеці. Дуже просимо подбати про своє здоров’я та зробити планові щеплення, яких не зробили раніше», – наголошують у міському управлінні охорони здоров’я. 

Мобільні пункти працюватимуть у співпраці управління охорони здоров’я Львівської міської ради та Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України.

Відео