У Львові для евакуйованих жителів Херсонщини хочуть відкрити літні модульні будинки | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові для евакуйованих жителів Херсонщини хочуть відкрити літні модульні будинки
06 Червня, 13:24

У Львові для евакуйованих жителів Херсонщини хочуть відкрити літні модульні будинки

Влада Львова готується до нової хвилі вимушених переселенців. Цього разу тих, хто мешкає на підтоплених внаслідок підриву Каховської ГЕС територіях. Для них, зокрема, готові відкрити літні модульні будинки, а також заклади освіти. Про це говорили сьогодні, 6 червня, у на засіданні міської евакуаційної комісії, повідомляє пресслужба міськради.

«Працює евакуаційна комісія. Головне повідомлення – Львів готовий до прийому українців, які постраждали внаслідок підриву Каховської ГЕС. Зараз чекаємо на інформацію від Херсонської ОВА. Якщо буде потреба, наші служби протягом 3-х годин розгорнуть прихистки. Досвід вже є», – сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

У місті розглядають варіант розконсервування літніх модульних містечок, що є у Стрийському парку, на вул. Пулюя та на Сихові. А також, за необхідності, тимчасові прихистки розгорнуть у закладах освіти, в яких завершилось навчання.

Нагадаємо, у Львові на вул. Костя Левицького, 67 діє Міський центр підтримки вимушено переміщених осіб. Тут українці, які змушені були покинути рідні домівки через війну, можуть отримати допомогу й консультації фахівців із різних сфер життя: помешкання й соціальна підтримка, пошук роботи, освіта і дозвілля, медицина, відновлення документів, домашні улюбленці тощо.

Центр працює за таким графіком: понеділок-четвер – з 9.00 до 18.00 год., п’ятниця – з 9.00 до 16.00 год. (без обідньої перерви).

Контакти: +38 050 555 44 61, [email protected].

Відео