У Львові консультуватиме та оперуватиме дітей з вадами хребта хірург зі США: як потрапити на прийом | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові консультуватиме та оперуватиме дітей з вадами хребта хірург зі США: як потрапити на прийом
06 Травня, 14:15

У Львові консультуватиме та оперуватиме дітей з вадами хребта хірург зі США: як потрапити на прийом

Упродовж двох тижнів – з 13 до 22 травня, провідний спінальний хірург зі США Марк Диржка допомагатиме фахівцям дитячої лікарні святого Миколая Першого медоб’єднання Львова лікувати дітей з вадами хребта. Про це повідомили у Львівській міськраді.

Метою американських лікарів є не лише допомагати українським дітям, а й ділитися знаннями та досвідом з українськими колегами. Тому всі операції іноземні спеціалісти виконають спільно зі  львівськими спеціалістами дитячої лікарні святого Миколая. Цього разу з американським хірургом також працюватиме нейрофізіолог зі США Браян Дембоскі.

«Разом ми хірургічно будемо лікувати такі види викривлення хребта, як сколіоз; патологічний кіфоз; лордоз; вроджені аномалії розвитку. Американські спеціалісти оперуватимуть, здебільшого, дітей із комбінованими сколіозами та їхніми ускладненнями. Станом на зараз уже заплановано 9 складних хірургічних втручань», – кажуть у Першому медичному об’єднанні Львова.

Аби потрапити на консультацію, потрібно зареєструватись.

Телефон для довідок: 0800333003. 

 

Відео