У Львові можуть заборонити громадський транспорт без кондиціонерів | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові можуть заборонити громадський транспорт без кондиціонерів
26 Червня, 16:12

У Львові можуть заборонити громадський транспорт без кондиціонерів

Львів’яни часто скаржаться на спеку в громадському транспорті, тож містяни вимагають заборонити закупівлю автобусів, тролейбусів та трамваїв без кондиціонерів.

Відповідну петицію зареєстрував Андрій Маринюк вчора, 25 червня на сайті Львівської міської ради, пише 032.ua.

Автор наголошує влітку львівські автобуси та маршрутки перетворюються на справжнє пекло.

«Постійні скарги пасажирів на те, що комусь немає чим дихати, а комусь дує, а також жахливі запахи від розпарених людських тіл в переповнених трамваях, тролейбусах чи автобусах зробили неможливим пересування львів’ян та гостей міста в громадському транспорті», – йдеться у петиції.

Зі слів автора петиції, заборона закупівлі транспорту без кондиціонерів та системи опалення збереже здоров’я пасажирів та забезпечить комфортний проїзд. Також Андрій Маринюк пропонує затвердити норми показників температури в транспортних засобах для кожної пори року, в разі відхилення від яких у ТЗ діятиме знижена вартість проїзду.

На сьогодні петиція набрала 130 голосів. Для розгляду в Львівській міськраді звернення має отримати 500 підписів львів’ян. До кінця дії петиції залишилось 59 днів.

Нагадаємо, у червні журналісти виміряли температуру в салонах громадського транспорту: тролейбусах, трамваях та маршрутках. Дослідження показало, що утранспорті температура сягає від 35 до 40 градусів тепла.

Як раніше розповідав речник ЛКП «Львівелектротранс» Іван Бондар, за державними нормами, кондиціонери у громадському транспорті не є обов’язковими. На сьогодні у Львові системою кондиціонування салону оснащені 9 трамваїв «Електрон».

 

Відео