У Львові на конфліктній земельній ділянці на Горбачевського збудують сквер | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові на конфліктній земельній ділянці на Горбачевського збудують сквер
25 Квітня, 17:47

У Львові на конфліктній земельній ділянці на Горбачевського збудують сквер

На вулиці Горбачевського,19 змінять зонування району, для того щоб унеможливити будівництво 5-поверхівки. Після цього на ділянці збудують сквер. Таке рішення прийняли сьогодні під час засідання міської ради, пише Захід.нет.

Нагадаємо, що раніше місцеві жителі виступили проти забудови території, оскільки там розташована пам’ятка архітектури – вілла. Їхню позицію підтримала Львівська міськрада і звернулася до Національної академії наук, оскільки саме їй належить ця земля, з пропозицією надати для будівництва житла іншу земельну ділянку. Крім того міська Інспекція ДАБК почала перевірку дозвільних документів на будівництво житла. Керівництво НАН не погоджується на умови міськради та вимагає не перешкоджати будівельним роботам.

«Всі зусилля спрямовані на збереження пам’ятки архітектури та розбудову матеріально-технічної бази для розвитку науки у Львові, а запланований тут 20-квартирний будинок відчутно не збільшить навантаження на інфраструктуру міста», – пише НАН у листі до Львівської міськради.

Під час засідання сесії депутати дозволили управлінню архітектури та урбаністики ЛМР замовити проект змін «Плану зонування Франківського району Львова», щоб змінити зону конфліктної ділянки з житлової на громадську. Після внесення відповідних змін на вул. Горбачевського, 19 планують облаштувати сквер.

Фото: Варіанти

Відео