Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові назвуть сквер на честь Василя Сліпака
23 Квітня, 14:19

У Львові назвуть сквер на честь Василя Сліпака

Традиційно з нагоди Дня міста скверам Львова присвоюють імена видатних постатей. Цього року постійна комісія культури, молодіжної політики та спорту міської ради рекомендує присвоїти ім’я Василя Сліпака скверу, розташованому на вул. Петра Дорошенка.

«Сквер, якому присвоять ім’я Героя України Василя Сліпака розташований на початку вулиці Петра Дорошенка, там є трамвайна зупинка. На стіні заплановано також намалювати мурал, присвячений співаку», – кажуть у міській раді.

Василь Сліпак – всесвітньо відомий український оперний співак, соліст Паризької національної опери, волонтер, учасник Революції Гідності та бойових дій на Сході України. Позивний «Міф». Загинув у бою від кулі снайпера. Кавалер ордена «За мужність» 1 ступеня, Герой України, кавалер ордена «Золота Зірка». У Львові таким чином хочуть віддати йому шану.

 

«Найкраще пам’ятати про людей, які віддали свої життя  – це жити за такими принципами, моральними настановами, за які вони загинули. Ми маємо бути людьми, гідними їх вчинку. Тому важливо пам’ятати. Окрім  того, що він є Героєм України, він є людиною культури світового масштабу, його ім’я знає Франція, Німеччина, Австрія. Тому це найменше, що ми можемо зараз зробити  – називати простори іменами своїх героїв», – додають у міськраді.

До речі, щодо того, який саме сквер назвати ім’ям видатного співака на комісії точилися дискусії. Зрештою зійшлись на тому, що він має бути в центральній частині міста, а не на околиці. Яким саме буде ще обговорить громадськість.

 

 

  • 0
  • 189
Схожі новини