регіональні новини
Написати нам
У Львові не буде крематорію: депутати «проти»
20 Вересня, 12:09

У Львові не буде крематорію: депутати «проти»

Депутатам Львівської міськради не вистачило голосів, аби підтримати петицію львів’ян, які просять збудувати крематорій. Під час вчорашньої сесії «за» проголосували лише 30 депутатів, зазначає Львівський портал.

Петицію із проханням відкрити у Львові крематорій ще у червні зареєстрував Андрій Ходань. Наголошував, що кладовища у місті переповнені, на них процвітає тіньових бізнес із продажу місць для поховань.

«Необхідна кремація та облаштування на кладовищах відведених місць для поховань кремованих останків. Також стандартизація надгробків та зменшення потреби у площах кладовищ здатні суттєво покращити ситуацію. Це полегшить для багатьох львів’ян процес прощання з померлими та догляду за самим місцем поховання», – зазначав Андрій Ходань.

Однак ідея облаштування у Львові крематорію не набрала потрібної кількості голосів депутатського корпусу. «За» проголосували 30 депутатів, а для підтримки петиції потрібно було 33 голоси.

Нагадаємо, як розповідала у інтерв’ю LMN депутат Української Галицької Партії Юлія Гвоздович, у Львові склалась критична ситуація із похованнями. Єдиним цвинтарем, де зараз дозволені захоронення, є Голосківське кладовище. Втім, його ресурсів вистачить лише на кілька наступних років.

Фото: ілюстративне

Схожі новини