Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові обікрали приміщення, в якому створюють іннотеку
25 Липня, 20:05

У Львові обікрали приміщення, в якому створюють іннотеку

Цієї ночі, 25 липня, у Львові на вул. Городоцькій, 285 обікрали приміщення колишнього кінотеатру «Арлекіно», в якому зараз проводяться ремонті роботи по створенню інноваційної бібліотеки. Про це повідомляє Львівська міська рада.

«Два роки тому приміщення було передане на баланс Центральної бібліотечної системи для дорослих міста Львова. Ремонтні роботи там почалися у 2017 році. Це величезне приміщення, але ми вже встановили нові вікна та двері, провели електрику, зробили санвузли. Попереду планували ще багато змін, тому виникла потреба скоригувати первинну документацію. Ми розірвали з підрядником угоду, і виготовили нову проектно-кошторисну документацію, проект вже пройшов експертизу. На наступний тиждень ми мали проводити аукціон.

 

Сьогодні вночі в приміщення майбутньої іннотеки проникли зловмисники, які поцупили значну кількість електродроту та інші речі. Ми зв’язались з підрядником, який проводив роботи із збільшення потужностей електромережі, щоб він зробив оцінку втрат. Виглядає так, ніби зловмисники проникнули через вікно, а речі винесли через вибитий запасний вихід. Ми плануємо звертатися до поліції”, — каже заступниця директора Центральної бібліотечної системи для дорослих міста Львова Білута Наталія.

Двоповерхова будівля іннотеки буде містити читальні зали, місце для коворкінгу, залу для великих подій лекційного або динамічного типу, зони для воркшопів та майстер-класів.

За всі роки було профінансовано 1 млн 283 тис. грн., на початку цього року виділено ще 100 тис. грн.

Фото: Vgorode.ua

Схожі новини