У Львові організують акцію на підтримку білоруського народу | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові організують акцію на підтримку білоруського народу
13 Серпня, 15:17
logo-black

У Львові організують акцію на підтримку білоруського народу

Ірина Петришин

Сьогодні, 13 серпня, у Львові на площі Ринок, о 19:00 відбудеться акція на підтримку білоруського народу, який останні дні бореться проти свавілля влади. Долучитися до заходу просять всіх небайдужих.

До цієї акції долучається Українська Галицька партія. Таким чином хоче висловити підтримку для білорусів, які переживають зараз нелегкий час.

«Ми висловлюємо слова підтримки усім білорусам та білорускам. Усі пам’ятають українські революції: Революція Гідності, Помаранчеву революцію та Революцію на граніті. УГП пишається білорусами, які прагнуть жити в демократії та змінювати країну на краще. Ми знаємо, як це важко, адже пережили вже такі перевороти у власній країні, тому висловлюємо підтримку та повагу до білоруського народу. Прагнемо, щоб наші сусіди вийшли на шлях перемоги», – каже LMN лідерка міського громадського осередку УГП Ірина Бек.

Нагадаємо, після виборів президента, які пройшли у неділю 9 серпня, білоруси, яких обурили оприлюднені результати голосування, вийшли на протести. Вважаючи, що їхнє право вибору лідера держави було сфальсифіковано. Народні протести тривають вже п’ятий день та супроводжуються наджорстокими розгонами поліції. У знак солідарності із жителями Білорусі на акції виходять люди по всьому світу.

“Сьогодні виходимо на акцію на честь наших сусідів, які мають потенціал, аби розвиватися у більш демократичному ключі. Ми не забудемо, як білоруси підтримували нас у власних революціях! Тому нашим обов’язком є допомогти цьому народу всім, чим зможемо», – додає Ірина Бек.

 

  • 0
  • 621
Відео