У Львові освітян, які працюватимуть під час ЗНО, тестують на коронавірус | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові освітян, які працюватимуть під час ЗНО, тестують на коронавірус
17 Червня, 18:57

У Львові освітян, які працюватимуть під час ЗНО, тестують на коронавірус

Сьогодні, 17 червня, у Львові розпочали ІФА-тестування працівників освіти, які будуть залучені під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Тестування понад двох тисяч освітян проводять у п’ятьох медичних закладах міста, передає Львівська міська рада.

“Сьогодні тестування пройшли вже 340 педагогів. До кінця дня будуть відомі результати. Ту людину, в якої буде позитивний результат, скерують до сімейного лікаря для здачі ПЛР-тесту. Педагогів тестуємо безкоштовно — за кошти міста. Усі працівники є поділені на певні групи відповідно до території обслуговування. Ми запрошуємо всіх педагогів, і всі погоджуються”, — каже начальниця управління освіти ЛМР Зоряна Довганик.

Нагадаємо, три тижні тому в лікарнях міста розпочали ІФА-тестування медиків. Зараз його проводять у 2-ій та 3-ій міських поліклініках, 1-ій та 4-ій лікарнях, у лікарні швидкої медичної допомоги та міській дитячій лікарні.

Зазначимо, сьогодні Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроєкт, яким пропонує звільнити від проходження державної підсумкової атестації усіх, хто завершує здобуття повної загальної середньої освіти цього навчального року. Усе через пандемію коронавірусу.

Фото: Роман Балук, ЛМР.

Відео