Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Зеленський пропонує випускникам складати ЗНО «за власним бажанням»
17 Червня, 14:19

Зеленський пропонує випускникам складати ЗНО «за власним бажанням»

Президент України Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроєкт, яким пропонує через ситуацію з поширенням COVID-19 звільнити від проходження державної підсумкової атестації усіх, хто завершує здобуття повної загальної середньої освіти цього навчального року.

«Вони мають право пройти державну підсумкову атестацію, в тому числі у формі зовнішнього незалежного оцінювання, за власним бажанням», – йдеться в тексті законопроекту.

Як пройти ЗНО добровільно, у пропозиціях президента не уточнюється.

Водночас сьогодні під час брифінгу щодо ЗНО-2020 в ЛОДА запевнили, що учасників ЗНО підвозитимуть спеціальним транспортом. А пункти тестування будуть забезпечені усіма необхідними засобами індивідуального захисту. Діти повинні прибути до них у масці. Вже перед тестуванням їм роздадуть ще по дві маски, щоб вони могли їх змінювати що дві години.

 

«Учасників тестування повинні розсадити у приміщеннях з дотриманням соціальної дистанції: в аудиторіях – до 15 осіб на відстані 1,2 метри. У кожному пункті тестування забезпечується чергування медпрацівників», – наголосила директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.

 

На вході до пунктів проведення тестування проводитимуть термоскринінг.

Водночас, директор департаменту освіти Олег Паска наголосив, що певна категорія дітей мають захворювання, серед яких може триматися так звана субфебрильна температура. У такому випадку усім таким дітям необхідно взяти в лікувальних установах довідки, які підтверджуватимуть в них факт і причину наявності субфебрильної температури.

Нагадаємо, основна сесія ЗНО триватиме з 25 червня по 17 липня, додаткова – з 24 липня до 10 серпня. Цьогоріч  на Львівщині зареєструвались 26 239 учасників тестування.

Фото: Фейсбук
Схожі новини