У Львові побудують крематорій | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові побудують крематорій
18 Червня, 20:14

У Львові побудують крематорій

У Львівській міській раді працюватиме спеціальна робоча група з питань будівництва крематорію. Про це йдеться на сайті ЛМР.

Очолить робочу групу директорка департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Ірина Маруняк. Перше засідання група планує провести після 24 червня.  Тоді має визначити можливе місце розташування крематорію у Львові, а також вивчити можливість будівництва такого об’єкту – екологічні фактори, суспільні запити та залучення потенційних інвесторів.

У квітні львівська мерія заявила про потребу придбання земельної ділянки під нове міське кладовище.

«Загалом у Львові є 12 кладовищ. З них лише на  чотирьох – Голосківському, Личаківському, Янівському та Сихівському – досі можна ховати людей. На Янівському та Личаківському кладовищах дозволені лише імениті поховання або підхоронення до родичів», – розповідала LMN депутатка ЛМР Юлія Гвоздович.

Також у квітні між посадовцями Львівської міськради та представниками духовенства відбулася зустріч, на якій обговорили позицію релігійних громад щодо спорудження крематорію у Львові. Священики різних конфесій підтримали ідею спалювати померлих.

На території України діє три крематорії:  у Києві, Харкові та Одесі.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Відео