У Львові проїзд для військових з посвідченнями залишиться безкоштовним | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові проїзд для військових з посвідченнями залишиться безкоштовним
08 Грудня, 19:05

У Львові проїзд для військових з посвідченнями залишиться безкоштовним

У громадському транспорті Львова військові із посвідченням зможуть їздити безкоштовно і після 11 грудня. Відповідне рішення у п’ятницю, 8 грудня, затвердив виконавчий комітет ЛМР.

 «Враховуючи численні звернення щодо проїзду військових, в тому числі й з інших областей, ми вносимо відповідні зміни у рішення виконкому. Це дозволить військовослужбовцям та прирівняним до них особам використовувати в громадському транспорті відповідні посвідчення. Якщо ж з певних причин військовослужбовець не має можливості виготовити Леокарт, то його посвідчення буде підставою для проїзду у міському транспорті Львова і після 11 грудня», – зазначив директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР Олег Забарило.

Водночас у міськраді закликають військових, за можливості, оформлювати картки Леокарт.

«Має бути максимальна повага до всіх військовослужбовців. Контролери мають максимально підказати та зорієнтувати пасажирів-військових, що вони можуть їхати на підставі посвідчень. Є таке рішення, іншого не буде. За некоректну поведінку і водії, і контролери будуть нести персональну відповідальність», – наголосив Андрій Москаленко.

Нагадаємо, у Львові встановили єдині тарифи на проїзд в громадському транспорті.

Відео