У Львові пройшов шаховий турнір за участі легендарних гросмейстерів | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові пройшов шаховий турнір за участі легендарних гросмейстерів
05 Квітня, 13:20

У Львові пройшов шаховий турнір за участі легендарних гросмейстерів

Вчора у Львівському палаці мистецтв вдруге відбувся шаховий турнір за участі легендарних гросмейстерів. Про це повідомили в ЛОР.

Учасники гри в шахи також мали можливість допомогти бійцям отримати необхідне для оборони України, адже турнір був благодійний.

Зіграти партію зі славетними Мартою Літинською, Олегом Романишиним, Олександром Бєлявським чи Адріяном Михальчишиним випадає не щодня. За попередньою реєстрацією учасниками турніру стали 80 охочих.

«Шахи – інтелігентний вид спорту, який об’єднує всіх. Навіть в окопах солдати й офіцери грають в шахи. Багато шахістів беруть сьогодні активну участь в обороні нашої країни. На жаль, у цій війні загинуло понад 30 наших колег-спортсменів. Тому сьогодні також разом будемо допомагати фронту», – сказав гросмейстер Адріян Михальчишин.

Змагалися з шахістами школярі з різних районів області, військовослужбовці Збройних Сил України, ветерани, медики, прикордонники, курсанти Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, представники Національної гвардії,  поліціянти та рятувальники.

Співорганізатор заходу, благодійна організація «Львівський Лицар», оголосила під час змагань збір коштів на закупівлю оптичного обладнання для військових.

 

Відео