У Львові пропонують пересунути пам’ятник Адаму Міцкевичу | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові пропонують пересунути пам’ятник Адаму Міцкевичу
09 Травня, 11:33

У Львові пропонують пересунути пам’ятник Адаму Міцкевичу

У Львові на комісії транспорту, зв’язку та міської мобільності запропонували пересунути пам’ятник Адаму Міцкевичу на 1,5 м. Відповідні моделювання представив директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львова Олег Забарило, пише Твоє місто.

Зокрема вчора, 8 травня «Львівавтодор» презентував кілька варіантів моделювання покращення транспортних потоків довкола площі Адама Міцкевича. В одному із цих варіантів пропонується пересунути пам’ятник Адаму Міцкевичу, що розташований у центрі міста.

«…Був би хорошим четвертий варіант на фоні всіх попередніх. Він забезпечує дві смуги від Оперного театру, плюс третя автобусна. Ще пропонується дві смуги в напрямку проспекту Свободи, які могли би бути забезпечені, якщо посунути на 1,5 метра пам’ятник. Але це пам’ятка національного значення…, ми проаналізували зі своєї точки зору транспорту, однак ще є багато юридичних моментів», – сказав Олег Забарило.

Додамо, у Львові планують реконструювати площу Міцкевича, ліквідувавши ділянку для руху транспорту. Одну смугу перенесуть як додаткову перед пам’ятником, а замість неї, де зараз автостоянка та смітники, хочуть облаштувати пішохідну зону. Паркінг зроблять підземним.

Відео