У Львові приготують їжу, яку споживали у часи Голодомору | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові приготують їжу, яку споживали у часи Голодомору
22 Листопада, 15:18

У Львові приготують їжу, яку споживали у часи Голодомору

Завтра у Львові, на площі Ринок, з 15.00 до 16.00 студенти Української академії лідерства проведуть акцію — вуличний ресторан «Непораховані з 1932». Присвятять її трагічним подіям Голодомору. Готуватимуть їжу, яку були змушені споживати, рятуючись, українці 86 років тому.

«Вшанування пам’яті загиблих відбудеться у незвичному для міста форматі, щоб відтворити атмосферу 1932−1933 років та нагадати львів’янам про ті страшні події, які були геноцидом української нації», — кажуть організатори.

Нагадаємо, за даними Інституту національної пам’яті, від штучного голоду померло від 4,5 до 7 мільйонів осіб. Радянська влада знищувала документи та докази своїх злочинів, тому точну кількість жертв порахувати неможливо. Мільйони українців так і залишились невідомими, безіменними та Непорахованими.

“Нам би хотілося, щоб Україна навчилася для себе і всього світу зробити правильні уроки з цієї трагедії, горе — зробити потугою, щоб цього більше не повторилося”, — говорить засновник та керівник Української академії лідерства Роман Тичківський.

Відео