У Львові щодня продають близько півтори тисячі карток для проїзду «Леокарт» | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові щодня продають близько півтори тисячі карток для проїзду «Леокарт»
09 Грудня, 13:46
logo-black

У Львові щодня продають близько півтори тисячі карток для проїзду «Леокарт»

Ближче до понеділка, 11 грудня, у Львові можна буде спостерігати черги перед пунктами продажу карток для проїзду «Леокарт». Наразі ж ажіотажу немає. Про це в ефірі проєкту «Погляд з Хмарочоса» розповів директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської мерії Олег Забарило.

«Зараз у Львові щодня продають близько півтори тисячі карток в мережі пунктів продажу. Серйозного ажіотажу немає. Можливо в останні дні, ближче до запуску ми будемо спостерігати такі речі. Станом на 7 грудня у нас було продано 15 100 карток», – сказав він.

Додамо, у Львові працюють 50 пунктів продажу «Леокарт» і близько 600 пунктів поповнення картки. Наразі цього, на думку посадовців, вистачає. Нові пункти продажу мають з’явитися на Левандівці й у мікрорайоні Рясне, оскільки там зараз складніше придбати «Леокарт», бо бракує кіосків «Інтерпрес».

«Ми будемо моніторити ситуації і при потребі кількість пунктів продажу буде збільшено», – додав Олег Забарило.

За його словами, досі більшість пасажирів як автобусів, так і електротранспорту оплачують за проїзд готівкою. Так, в трамваях і тролейбусах лише 35% людей купують квитки онлайн, а в автобусах цей показник взагалі становить лише 6 відсотків.

Нагадаємо, з 11 грудня у Львові починають діяти нові єдині тарифи на проїзд у всіх видах громадського транспорту. Згідно з рішенням виконкому ЛМР, тариф на проїзд в автобусах, трамваях і тролейбусах становитиме:

  • За умови оплати «ЛеоКарт» – 13 грн за одну поїздку;
  • За умови оплати банківською карткою – 15 грн за одну поїздку;
  • За умови оплати готівкою – 20 грн за одну поїздку.

Вартість перевезення багажу дорівнюватиме вартості квитка на проїзд відповідно до умов оплати. Для студентів вартість квитка за «ЛеоКарт» становитиме 6,5 грн. Штраф за безквитковий проїзд для всіх категорій становитиме 300 грн.

 

User Image
Юлія Аронова
Відео