У Львові щотижня протягом зимового періоду курсуватиме соціальний автобус для бездомних | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові щотижня протягом зимового періоду курсуватиме соціальний автобус для бездомних
06 Грудня, 12:32

У Львові щотижня протягом зимового періоду курсуватиме соціальний автобус для бездомних

У Львові щотижня упродовж зими працюватиме соціальний автобус. Він безоплатно возитиме бездомних людей до закладів, де вони зможуть отримати весь комплекс соціальних послуг. Це і харчування, і медичний огляд, і санітарно-гігієнічні послуги та можливість отримати одяг чи взуття. Про це повідомили у Львівській міській раді.

«Враховуючи зимовий період і також те, що в нас є як комунальні, так і іншої форми власності заклади, які надають соціальні послуги бездомним, пропонуємо раз на тиждень впродовж грудня-лютого безкоштовно возити їх до тих місць, де вони зможуть отримати соціальні та інші послуги», – пояснив Олексій Неділя, в. о. керівника управління соціального захисту Львівської міської ради.

Уже цієї п’ятниці, 8 грудня, автобус повезе бездомних людей до «Оселі» у Винниках, де вони зможуть отримати весь комплекс соціальних та інших послуг.

Додамо, що наразі на території Львівської громади є кілька центрів як комунальної, так й інших форм власності, які надають необхідні для бездомних людей послуги. Серед них: Філія соціальної роботи з бездомними Комунальної установи змішаного типу Львівський міський центр соціальних послуг та реабілітації «Джерело», Львівська міська громадська організація «Спільнота взаємодопомоги «Оселя», «Дім милосердя» згромадження братів Альбертинів Львівської Архідієцезії Римсько-Католицької церкви та інші.

Відео