У Львові шукають 135 нових поліцейських, зголосилось 20 | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові шукають 135 нових поліцейських, зголосилось 20
12 Травня, 18:44

У Львові шукають 135 нових поліцейських, зголосилось 20

У Львові у правоохоронних лавах є 135 вільних місць. На вакансії запрошують усіх бажаючих, які зможуть перейти тестування, передає «Справжня варта».

Наразі ще можна подати онлайн-заявку на подачу документів, а до 20 травня їх треба надіслати. Станом на сьогодні до лав патрульних зголосилося вступити близько 20 людей.

Серед головних вимог до кандидатів – українське громадянство, вік понад 18 років, відсутність судимості та знання української мови, каже рекрутер патрульних Андрій Вітер.

«Якщо узагальнити приблизно статистику тих кандидатів, які подали документи, і тих, які пройшли співбесіду, близько 70% не проходять цей етап. Ставлення людей до відбору несерйозне. Є багато кандидатів, у яких не спостерігаємо бажання у подальшому продовжувати конкурс»,- пояснює  Андрій Вітер.

Це вже восьмий набір від початку року. У порівняні з попереднім, кількість вакансій зросла на 15. У поліції переконують: це не пов’язано зі звільненням співробітників з лав правоохоронних органів.

«Відділи поліції дуже часто пропонують нашим працівникам іти до них працювати на посади слідчих, оперуповноважених. Також коли, наприклад, відкривається вакансія у якомусь відділі самого управління, відповідно ці відділи набирають працівників атестованих», – пояснює Андрій Вітер.

Наразі зарплата новобранців після вступу до лав патрульних становить від 12 тис грн. На розмір винагороди впливає досвід та посада.

Фото: Справжня варта

Відео