У Львові Софія Федина представить музичний диск на підтримку військових | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові Софія Федина представить музичний диск на підтримку військових
13 Лютого, 13:30

У Львові Софія Федина представить музичний диск на підтримку військових

Офіційний реліз музичного проекту Софії Федини відбудеться 18 лютого у Національному академічному українському драматичному театрі імені Марії Заньковецької.

Про це повідомила волонтерка та співачка Софія Федина під час брифінгу сьогодні, 13 лютого, пише zik.

«18 лютого для мене є особливою датою. Це мій день народження, який я не святкую вже впродовж п’яти років. Адже в 2014 було не до цього. На ці дні припав початок силового протистояння між учасниками Революції Гідності та режимом Януковича. Згодом це була участь у волонтерській діяльності, збір коштів для допомоги українському війську. І саме тоді, в 2014 році, я почула на Майдані слова поетеси Лідії Яр, які глибоко запали в душу і стали символом нашої боротьби. А пізніше ці слова стали моєю піснею у новому альбомі – «А я живий», – сказала Софія Федина.

Співачка зазначила, що у її творчому доробку це п’ятий альбом. У ньому буде 11 пісень.

Диск «А я живий» присвячений захисникам України. Всі кошти отримані від реалізації будуть спрямовані на підтримку бійців на передовій та у госпіталях.

До альбому «А я живий» буде додаток у вигляді книжечки з усіма текстами пісень та акордами для акомпанування на гітарі. Для диску зібрано живі спогади та пряма мова бійців різних підрозділів українського війська та добровольчих батальйонів. Їх записала Софія Федина у різні роки на ділянках фронту.

Тому диск «А я живий» – це ще й своєрідний живий щоденник боротьби України за незалежність.

Фото: з особистого архіву Софії Федини.

Відео