Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові стартував Всеукраїнський форум для людей поважного віку “Золоті роки”
22 Вересня, 20:01

У Львові стартував Всеукраїнський форум для людей поважного віку “Золоті роки”

Сьогодні, 22 вересня, Львові урочистою ходою від Оперного театру до пам’ятника Тарасу Шевченку стартував Всеукраїнський форум людей поважного віку «Золоті роки». Участь у заході взяло близько тисячі літніх людей з усієї України та сусідніх держав. Форум триватиме до 24 вересня. Про це повідомляє Львівська міська рада.

«У нас у Львові є чимало заходів на підтримку молоді та дітей, та важливо не забувати й про літніх містян. Скажімо, у нас діють Центри денного дозвілля, де для них щоденно організовують навчальні, пізнавальні, розважальні заходи. Окрім того, працює комп’ютерний клас для літніх львів’ян. Тож нам особливо приємно, що у Львові відбуваються такі заходи, і що цими вихідними форум людей поважного віку збирає тут понад тисячу активних людей з усієї України», — каже заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко.

Завтра, 23 вересня, заходи відбуватимуться у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності, що на вул. Клепарівська, 35. На цей день запланована така програма:

— 10.00 — 10.15 — урочисте відкриття форуму.

— 10.15 — 11.15 — панельна дискусія «Неформальна освіта людей поважного віку». Учасники: Мирослава Багінець, м. Сколе; Наталка Бондаренко, м. Слов’янськ; Анна Моргун, м. Вінниця; Ігор Кобрин, Віталій Брославський, м. Львів.

— 11.20 — 12.00 — презентація щодо стратегії підтримки та розвитку людей поважного віку. Учасниця: Оксана Рубай, депутатка Львівської міської ради.

— 12.00 — 13.00 — міжнародний досвід і співпраця: Маріуш Вішневскі (Польща); Богдан Рудко (Польща); Едмундас Даубарас (Литва); Ян Бутала (Словаччина); Островські Ігор та Катерина.

— 15.00 — 16.30 — робота в секціях:

«Держава — це я» (Оксана Коваль) — Львівська міська рада, мала сесійна (230 ауд.);

«Як залучити кошти» (Оксана Дащаківська) — ЛНУ імені Івана Франка;

«Культурна спадщина» (Олег Березюк) — Наукова бібліотека Львівського національного університету ім. Івана Франка;

«Здорове та активне довголіття» (Василь Безпаленко) — Львівський державний університет фізичної культури;

«Власний бізнес» (Любов Максимович) — Центр підприємництва;

«Медіаграмотність» (Ксенія Клим) — ЛКП «Львівське радіо»;

«Нові тренди в індустрії моди» (Олеся Марчук) — ТЦ Вернісаж;

«Волонтерство у поважному віці» (Микола Крупей) — SoftServe;

«Пізнавально-краєзнавчі мандрівки» (Ігор Гобеліт) — Театр «Воскресіння».

Наступного дня, 24 вересня, у великій залі міського палацу культури імені Гната Хоткевича з 10.00 до 18.00 год триватиме Фестиваль людей поважного віку «Золоті роки».

Фото: Львівська міська рада

Схожі новини