У Львові троє людей отруїлись чадним газом: серед них діти – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові троє людей отруїлись чадним газом: серед них діти
08 Травня, 14:28

У Львові троє людей отруїлись чадним газом: серед них діти

У суботу, 6 травня, у Львові, у квартирі багатоповерхового житловому будинку на вул. Генерала Чупринки, 37-річна жінка та її діти – 7-річна дівчинка та 4-річний хлопчик отруїлись чадним газом.

Як повідомили у міській раді, інцидент трапився близько 20:42.

Постраждалих доправили в дитячу лікарню святого Миколая. Жінка разом з дітьми наразі перебувають на лікуванні та отримують всю необхідну медичну допомогу та проходять сеанси баротерапії (насичення організму киснем).

Загалом від початку року у місті зафіксували 27 випадків отруєння чадним газом, внаслідок яких постраждали 53 людини, з них 16 – діти. На жаль, одна людина загинула. Причинами цих отруєнь стало недотримання правил користування газовими приладами у побуті, порушення тяги через герметичні вікна та електровитяжки.

Фахівці вкотре наголошують, що основною вимогою для уникнення отруєння чадним газом є притік свіжого повітря у приміщення, де є прилади опалення – через вікно, двері та вентиляційний канал, який має бути постійно прочищений, і в якому має бути відповідна тяга, щоб відпрацьовані гази виходили в атмосферу. До того ж, там, де встановлені прилади з димовідводом продуктів згоряння в комин – тобто газові коти чи колонки тощо, то цей комин також має бути чистим. В жодному випадку в таких приміщеннях не може бути електричних вентиляторів. Якщо одне з цих правил недотримане, то у приміщенні починає утворюватися чадний газ.

Відео