У Львові цьогоріч таки встановлять святкову ялинку: звідки привезуть дерево і скільки за нього заплатять? | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові цьогоріч таки встановлять святкову ялинку: звідки привезуть дерево і скільки за нього заплатять?
29 Листопада, 15:08

У Львові цьогоріч таки встановлять святкову ялинку: звідки привезуть дерево і скільки за нього заплатять?

Напередодні Дня святого Миколая, 5 грудня, у центрі Львова засвітять головну ялинку міста. Грошей на її придбання не витрачатимуть. Ялинку місту подарували, а оздоблення та освітлення використають старе. Про це повідомили у Львівській міській раді.

Загальноміська ялинка цьогоріч буде заввишки 14 метрів.

«Після довгих обговорень і роздумів ми вирішили, що у Львові цього року, як і минулого, не буде гучних святкувань, але в місті все ж встановлять традиційні атрибути різдвяних свят. Головна ялинка міста буде. Хоч вона й невисока, але дуже красива. Її нам подарував львів’янин пан Йосип Панас, за що ми йому дуже вдячні», – розповіла Софія Ліщинська, керівниця управління культури Львова.

Освітлення святкового дерева споживатиме 1 кВт на годину (для порівняння, електрочайник споживає за 1 раз від 1,7 до 2,5 кВт, а пральна машинка – 1.8-2.3 кВт). У випадку відключення електроенергії на проспекті Свободи, ялинку окремо підсвічувати не будуть.

Родзинкою святкової ілюмінації стане протитанковий, торішній їжак, яким прикрасять верхівку дерева.

Відео