У Стоматологічному медичному центрі ЛНМУ обладнали інноваційний кабінет | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Стоматологічному медичному центрі ЛНМУ обладнали інноваційний кабінет
25 Березня, 16:08

У Стоматологічному медичному центрі ЛНМУ обладнали інноваційний кабінет

Нещодавно в Стоматологічному медичному центрі Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького запрацював кабінет інноваційних технологій.  Про це повідомляють у Львівській ОВА. 

У новому кабінеті проводитимуть обстеження та лікування пацієнтів за допомогою сучасного цифрового обладнання, яке нещодавно придбали в Університеті – інтраоральний сканер 3shape Trios 5 та Система Zebris JMA Optic – цифрова лицева дуга. Це обладнання дозволяє впровадити діагностику та лікування пацієнтів в діджітал протоколі. До слова, подібна техніка є не в кожній приватній стоматологічній клініці, тому це однозначно робота на перспективу”,- йдеться в повідомленні. 

Нове обладнання  представив  директор Стоматологічного медичного центру Володимир Шибінський.

«Готуючи майбутніх дантистів, нам потрібно бути не лише в курсі тих новинок, що пропонують на ринку розробники, а й вміти ними користуватися», – сказав Володимир Шибінський. 

В. о. ректора, доктор медичних наук Орест Чемерис, запевнив, що студенти та інтерни вже найближчим часом зможуть освоїти цю апаратуру та технологію, аби згодом застосовувати її на практиці.

 

«Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького, утримуючи лідерські позиції серед медичних ЗВО країни, постійно дбає про осучаснення матеріально-технічної навчальної бази, а відтак про конкурентоспроможність наших випускників на ринку медичних послуг», – наголосив Орест Чемерис.

Зазначимо, що стоматологічний медичний центр Університету – це єдиний заклад в області, де надають безплатну стоматологічну допомогу військовим, членам їх родин, тимчасово переміщеним особам. На сьогодні майже 700 учасників бойових дій та близько 2 тисяч тимчасово переміщених осіб пролікували в стоматцентрі

Відео