Померла жінка, яку собака заразив сказом – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Померла жінка, яку собака заразив сказом
02 Листопада, 14:55

Померла жінка, яку собака заразив сказом

68-річна жінка тиждень була в реанімації

На жаль, шансів вижити у неї не було, адже сказ невиліковний.

Про це повідомляє Zaxid.net.

 

«Двір, в якому живе жінка, не має огорожі, неподалік ліс. Односельці бачили, як на подвір’я не один раз забігали лисиці, тож у її цуценяти був контакт зі скаженою лисицею. Цуценя через два тижні після того, як вкусило господиню за палець, здохло. Та жінка не віддала тіло цуценяти ветеринарам, аби встановити причину, а просто закопала. І сама, на жаль, по медичну допомогу після укусу не зверталася», – зазначила завідувачка відділення особливо небезпечних інфекцій львівського обласного лабораторного центру Ірина Куліш.

 

Нагадаємо, 26 жовтня жінку з с. Милятин Городоцького району госпіталізували до інфекційної лікарні. Медики поставили їй попередній діагноз “сказ”. Ще у серпні її вкусив собака, який після цього помер. Жінка була у дуже важкому стані із негативною динамікою та на штучній вентиляції легень.

Додамо, на Львівщині цього року фіксують все більше випадків сказу серед тварин, ніж торік. За 10 місяців зареєстровано 28 випадків (торік 23): 11 випадків – лисиці, 7 – собаки, 9 – коти і 1 – корова.

А востаннє випадок зараження сказом людини на Львівщині реєстрували у Бориславі 2009 року.

Відео