У Львові відбувся Молитовний сніданок з нагоди 30-річчя Незалежності | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові відбувся Молитовний сніданок з нагоди 30-річчя Незалежності
10 Вересня, 15:51

У Львові відбувся Молитовний сніданок з нагоди 30-річчя Незалежності

У трапезній Українського католицького університету відбулася велика молитва за добробут та розвиток Львівщини, України і кожного українця – так пройшов львівський Молитовний сніданок.

Сьогодні вранці в УКУ зібралися представники духовенства різних конфесій, громадські діячі, військові, медики, дипломати, державні управлінці, депутати Верховної Ради та представники місцевого самоврядування. Захід приурочили до 30-річчя Незалежності України та підтримки українських військових і медиків.

В рамках заходу відбулася молитва священнослужителів, які представляли різні християнські конфесії, музична молитва у виконанні Павла Табакова та молитва про захист і Божу охорону Львівщини і всієї України від представників влади. Зокрема, до молитви долучилися голова Львівської ОДА Максим Козицький, міський голова Львова Андрій Садовий, народний депутат України Павло Бакунець, перший заступник голови Львівської облради Євгеній Гірник та Мирослав Маринович, почесний громадянин Львова.

«Дякую ректору УКУ отцю Богдану Праху та міському голові Львова Андрій Садовому, за те, що такі заходи відбуваються та об’єднують людей. Для мене було великою честю долучитися до сьогоднішнього Молитовного сніданку та спільної молитви за добробут Львівщини та всієї України», – коментує Павло Бакунець, представник Яворівщини та Жовківщини у Верховній Раді.

  • 0
  • 169
Відео