Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові відкрили музей науки та інновацій
05 Квітня, 15:04

У Львові відкрили музей науки та інновацій

У Львові на вулиці Січових Стрільців, 7 відкрили Музей науки та інновацій. У ньому представлені  близько 100 інтерактивних експонатів. Експозицію музею поповнили експонатами з музею Малої академії наук України у Києві та Музею цікавої науки в Одесі. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

За їхніми словами, через те, що Мала академія наук у зв’язку з воєнними діями тимчасово призупинила відвідування інтерактивного простору в Києві, до Львова передають такі експонати: магнітний міст, стіл із головоломками, дзеркальне письмо, хрестики-нулики у 3D, гра «Зав’яжи шнурок», «Єдине обличчя на двох», «Прозорий комп’ютер», «Стілець із цвяхами», квадратні колеса, магнітну рідку речовину, настінні оптичні ілюзії.

Зазначимо, як повідомила команда Tech Startup School, яка займалася облаштуванням музею, частина експонатів з Києва попередньо мала бути передана в місто Маріуполь, але до завершення бойових дій вона тимчасово буде у Львові.

Окрім того, Tech Startup School підготував частину власної експозиції: колиску Ньютона, міст да Вінчі, інтерактивну пісочницю, інтерактивну підлогу, що в комплекті налічує 100 ігор, торс людини, експозиції архітектурних об’єктів культурної спадщини Львова, виготовлених з фанери.

«Ми довго думали, чи доречно зараз відкривати цей музей, але зрозуміли, що наука й освіта завжди актуальні. Освіта – це та сила, яка допомагає нам перемагати у всьому, а особливо в тій ситуації, в якій зараз перебуває наша країна. Щиро дякую всім, хто долучився до цієї ініціативи. Ми будемо й надалі доповнювати експозицію музею, розвивати його, бо розуміємо, наскільки це цінно», – розповів Назар Подольчак, директор Tech Startup School.

img_8522
img_8697

У час війни музей можна буде відвідувати безкоштовно, однак за попередньою реєстрацією.

Нагадаємо, для дітей у музеї організують наукові шоу, майстер-класи, воркшопи та наукові семінари. Це буде доброю нагодою відволікти та розважити дітей в час війни, залучити їх до вивчення науки у нестандартний та цікавий інтерактивний спосіб.

  • 0
  • 21
Схожі новини