Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові відновлюють подачу гарячої води
28 Червня, 08:27

У Львові відновлюють подачу гарячої води

Відсьогодні, 28 червня, гарячу воду подадуть до більшості помешкань жителів Львова, повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

«ЛМКП «Львівтеплоенерго» відновлює подачу гарячої води споживачам. ТЕЦ-1 та ТЦ «Північна», що обслуговують Франківський, Сихівський, частини Личаківського та Шевченківського районів, запрацювали після проведення планових ремонтів», – йдеться в повідомленні.

Однак, через ремонтні роботи на тепломережах, без гарячого водопостачання ще будуть будинки на вул. Науковій, вул. Миколайчука та вул. Щурата. Також через заміну теплової мережі без гарячої води залишаються 15 будинків у Залізничному районі, які обслуговує ЦТП на вул. Повітряній, 99а.

Нагадаємо, після проведення гідравлічних випробувань, частині споживачів гаряче водопостачання відновили ще 9 червня. Це будинки у Галицькому, практично в усьому Залізничному та частинах Личаківського і Шевченківського районів.

Додамо, ЛКП «Залізничнетеплоенерго» подає гарячу воду до 370 будинків – це весь Залізничний і частина будинків Шевченківського району міста. А ЛМКП «Львівтеплоенерго» подає гарячу воду до 1106 будинків – це весь Галицький, Личаківський, Сихівський, Франківський і більша частина Шевченківського районів

Через гідравлічні випробування гаряче водопостачання у Львові відключили 22 травня.

Схожі новини