Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Вже одужав: у Львові виявили першого хворого на коронавірус (оновлено)
20 Березня, 18:48

Вже одужав: у Львові виявили першого хворого на коронавірус (оновлено)

Сьогодні, 20 березня, у Львові виявили першого хворого на коронавірус. Ним виявився 50-річний львів’янин, який повернувся з Німеччини.

“Маємо перший підтверджений випадок захворюваності на коронавірус у Львові. Інформація від головного лікаря інфекційної лікарні. Хворий здав аналізи приватному діагностичному центру, після чого матеріали були відправлені до Києва. Результат позитивний. Хворого госпіталізували в інфекційну лікарню. Поліція вивчає всі контакти пацієнта”, – написав у Телеграмі мер Львова Андрій Садовий.

Хворий – лікар-стоматолог.

“Це такий повчальний випадок, тому що він сам є лікар-стоматолог. Приїхавши з Німеччини, він вирішив здати аналіз в одну з приватних клінік. Він був на домашньому карантині, ні з ким не спілкувався. Це показує високий рівень свідомості людини, навіть в лікарню він приїхав власною машиною, щоб ні з ким не контактувати”, — говорить Садовий.

Дещо іншу інформацію про хворого передає в.о. директора департаменту ОЗ ЛОДА Андрій Васько, повідомляє “Четверта студія”. Зазначає, чоловік уже вдома.

“Пацієнт вже одужав. Аналізи забирали 13.03.2020 і отримали позитивний результат. На сьогоднішній день пацієнт без симптомів. У дружини аналіз негативний. Повторні аналізи пацієнту набрали і відправили в Київ. Переведений на домашній карантин. Він чекав результатів, в нього не було симптомів. Пацієнт сам прийшов з цим папером в інфекційну. Виявилось, що він здоровий, переніс хворобу”, – йдеться у повідомленні.

Загалом в Україні 26 підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

Нагадаємо, від 17-го березня приватним лабораторіям Львівщини заборонили виконувати дослідження на виявлення коронавірусу. Причина в тому, що, як пояснили в одній із клінік, “держава забезпечила Львівську область тест-системами для діагностики коронавірусу”. Однак, як відомо, тестів в області – обмаль. Очевидно, інфікований коронавірусом львів’янин встиг зробити приватний аналіз ще до заборони.

Схожі новини