Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові закликають бойкотувати білоруські товари через заяву президента Лукашенка
26 Грудня, 13:13

У Львові закликають бойкотувати білоруські товари через заяву президента Лукашенка

Сьогодні, 26 грудня, під час сесії Львівської міської ради депутати оголосили звернення, у якому закликали колегів та мера Андрія Садового відмовитись від співпраці з Білоруссю та бойкотувати всі білоруські товари, в тому числі й техніку. Причиною стала одіозна заява президента Білорусі Олександра Лукашенка щодо України, передає Львівський портал.

Нагадаємо, 24 грудня Олександр Лукашенко в інтерв’ю виданню «Ехо Москви» заявив, що Україна сама дала привід для конфлікту з Росією, адже не мала «душити російськомовних». За його словами, Крим де-факто є російським, українці не вмирали «за цю нібито українську землю».

«Подібні заяви президента Білорусі мають призводити до негайного припинення будь-якої співпраці з цією державою. Водночас Львівська міська рада продовжує торгівлю з країною-союзником агресора, закуповує автобуси білоруського виробництва МАЗ, трактори, снігоприбиральну та іншу техніку для шляховоремонтних підприємств міста. Закликаємо міського голову та виконавчі органи відмовитись від співпраці з Білорусією, з її підприємствами, включно з закупівлею будь-якої техніки білоруського виробництва та загалом припинити будь-які економічні зв’язки», – зачитав звернення депутат Іван Гринда.

Також він закликав усіх українців бойкотувати товари білоруського виробництва.

Фото: з відкритих інтернет-джерел.

  • 0
  • 134
Схожі новини