Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові закликають підтримати проект «Святий Миколай- захисникам України»
15 Грудня, 09:16

У Львові закликають підтримати проект «Святий Миколай- захисникам України»

Священнослужитель княжого храму святого Миколая Чудотворця ПЦУ у Львові Андрій Дуда закликає підтримати проект «Святий Миколай – захисникам України».

У рамках проекту «Миколай для львівських десантників», подарунки воїни отримають 18 грудня після Святкового Всенічного Богослужіння, а також 19 грудня після Архиєрейської Літургії об 11:00 у княжому храмі св. Миколая Чудотворця. Окрім того, після привітань, спільної молитви та показових виступів у 80-й окремій десантно-штурмовій бригаді також вручать подарунки дітям захисників.

А вже 28 грудня вирушить «Миколай з дарунками на Схід». Небайдужі привезуть військовим смаколики, дитячі листи з малюнками, також буде святкова вітальна програма.

Підтримати проект «Святий Миколай- захисникам України» можна солодощами та фруктами, або грошовою пожертвою для їх закупівлі. Скриньки для пожертв є в Княжому Храмі Св. Миколая Чудотворця, вул. Б.Хмельницького, 28а, у Львівському будинку офіцерів, вул. Театральна, 22, Свято – Покровському храмі, мікрорайон Рясне-2, або на карту приват 5168 7573 5375 3785.

Телефон для інформації: 098 526 1592.

  • 0
  • 170
Схожі новини