У Львові запрацює ще один паркувальний майданчик | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові запрацює ще один паркувальний майданчик
15 Вересня, 10:51

У Львові запрацює ще один паркувальний майданчик

Від сьогодні, 15 вересня, у Львові розпочинає роботу новий паркувальний майданчик на вул. Івана Вакарчука (буд. № 3 – 11). Він розташований у 3-й зоні паркування. Про це повідомили у міській раді.

На новому паркувальному майданчику  буде 15 паркомісць, з яких 2 – для осіб з інвалідністю. Графік роботи: в будні дні з 08:00 до 20:00 год.

Тариф діятиме відповідно до зональності майданчиків – 10 грн/год. Також доступний загальний абонемент на паркування, а також пільговий абонемент і пільговий тариф за 3 грн/год – для мешканців будинків, які прилеглі до майданчика.

Оплатити паркування можна готівкою через термінал EasyPay на вул. Листопадового Чину, 11 (магазин «Маркет»), безготівково: відсканувавши камерою телефону QR-код на інфощиті – через веб-сторінки EasyPay, UNIP та через завантажені застосунки EasyPay, Приват24, UNIP.

Зазначається, що також діють загальний абонемент на паркування, пільговий абонемент і пільговий тариф за 3 грн/год – для мешканців будинків, які прилеглі до майданчика. Детальніше про абонементи тут.

Відео