У Львові запрацювала безготівкова оплата на ще одному маршруті | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові запрацювала безготівкова оплата на ще одному маршруті
28 Червня, 14:45

У Львові запрацювала безготівкова оплата на ще одному маршруті

Від сьогодні, 28 червня, безготівкова оплата проїзду запрацює і на автобусному маршруті № 5А, що сполучає Винники та площу Різні у Львові.

Про це повідомили у міській раді.

Зазначається, що на лінії курсує п’ять автобусів марки «Атаман». Такі типи автобусів ще не залучали до тестування безконтактної системи оплати.

Відтак, вже від сьогодні пасажири автобусного маршруту №5А зможуть обрати для себе зручний спосіб оплати за проїзд: або банківською картою чи пристроєм з NFC, або готівкою.

Крім того, від учора, 27 червня, безготівкова оплата проїзду стала доступною і на маршруті №62, зі сполученням станція «Підзамче» – Великі Грибовичі.

«Автобуси на цих двох лініях – малої вмістимості. І нам дуже важливо протестувати систему безготівкової оплати в автобусах такого типу. Також тут вже є більші відстані –  автобуси їдуть у населені пункти Львівської громади. Хочемо побачити і взаємодію контролерів та водіїв у таких автобусах, бо вони менші і хочемо зрозуміти, чи контролеру зручно буде працювати», – йдеться у повідомленні.

До слова, наразі безконтактна оплата проїзду працює уже на п’ятьох автобусних маршрутах – №1А, №3А, №5А, №10 та №62.

Детальну інформацію про тестування безготівкової оплати проїзду у громадському транспорті Львова та як інструкцію, як здійснити оплату за проїзд можна знайти тут.

Відео