У Львові запрацювало ще одне дитяче “ковідне” відділення | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові запрацювало ще одне дитяче “ковідне” відділення
20 Січня, 09:34

У Львові запрацювало ще одне дитяче “ковідне” відділення

Через різке збільшення кількості інфікованих та госпіталізованих з COVID-19 дітей на Львівщині відкривають друге «ковідне» дитяче відділення. Таке рішення ухвалили вчора на засіданні обласної комісії техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Відтепер медичну допомогу дітям, які мають коронавірус, надаватимуть й у Першому територіальному медичному об’єднанні (колишня міська дитяча лікарня на вулиці П.Орлика). Досі медична допомога цій категорії пацієнтів надавалася лише у дитячій клінічній лікарні «ОХМАТДИТ», де цієї осені збільшили кількість ліжок у ковідному відділення з 50 до 120. Зараз там на лікуванні перебуває 82 дитини.

«Зараз на території Львівської області циркулюють одразу два штами коронавірусу – «Дельта» та «Омікрон». Зважаючи на це, кількість випадків захворюваності серед дорослого населення зросла майже у всіх районах, а найбільше у Львівському. Не менш важливо, що збільшилась кількість захворювань серед дітей. Якщо раніше цей показник становив 5% від загалу, то зараз він зріс удвічі – 10%», – повідомила керівниця Львівського обласного центру контролю та профілактичних хвороб МОЗ Наталія Іванченко.

Нагадаємо, у Львові через високі показники захворюваності серед учнів та вчителів частина шкіл вже перейшла на дистанційне навчання.

Відео