Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові запрацював авторинок: покупці можуть взяти машину у кредит
20 Травня, 20:24
logo-black

У Львові запрацював авторинок: покупці можуть взяти машину у кредит

 Юлія Швидко

У суботу, 18 травня, біля стадіону «Арена Львів» запрацював автобазар carbaZar. В перший день на продаж виставили 200 автомобілів.

Організатори планують зробити його найбільшим у Західній Україні – машин має бути не менше 2500. Хочуть залучити 12 тис продавців та 65 тис покупців. Наразі бажаючі придбати автівку зможуть прийти на базар по суботах з 7.00 до 14.00.

«Ідея облаштувати такий авторинок у Львові прийшла до співзасновника Любомира Ладнюка. Дивувався, що великі авторинки є у Рівному, Івано-Франківську, а у Львові – так званій столиці Західної України – нема. Коли думали, де можна такий ринок розмістити, Любомир запропонував місце біля стадіону. Він займається спортом, то на «Арені Львів» багато часу проводив. Також йому близька автомобільна тематика – він машини любить, знає, як з ними поводитися. На втілення ідеї авторинку у життя витратили півроку», – розповідає LMN Володимир Москалюк, керівник по маркетингу carbaZar.

Співзасновники авторинку долучили до співпраці технічних та фінансових партнерів. Продавцям та покупцям автомобілів тут пропонують кредитування, ремонт та послуги СТО, продаж запчастин, страхування, техогляд та реєстрацію. Також розробили вигідні пропозиції для учасників carbaZar-клубу.

«Щоб стати одним з учасників клубу та отримати знижку на місце під продаж чи паркування, достатньо зареєструватися на нашому сайті. Часто люди запитують, чи будемо в інтернеті виставляти свій товар. Не будемо. Не хочемо конкурувати з провідними інтернет-автомагазинами. Аби у нас купити машину, треба прийти на ринок. Тут буде проводитися продаж від вживаних до нових, від легкових до вантажних автомобілів. Тут можна буде переглянути, проїхатися», – додає Володимир Москалюк.

Продавці автомобілів за місце на ринку мають заплатити. Одноразово місце коштує 150 грн. Плата за два місяці – 4 заїзди – 450 грн. Три місяці – 7 заїздів – коштує 1050 грн. Покупці приходять на авторинок безкоштовно.

Фото: zaxid.net

Схожі новини