У Львові затвердили Програму ліквідації наслідків ракетного удару по місту | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові затвердили Програму ліквідації наслідків ракетного удару по місту
10 Липня, 18:03

У Львові затвердили Програму ліквідації наслідків ракетного удару по місту

Сьогодні, 10 липня, на позачерговій сесії Львівської міської ради затвердили Програму ліквідації наслідків надзвичайної ситуації внаслідок ракетного удару по будинках, який стався 6 липня.

Про це повідомили у міській раді.

Зокрема, цей документ дає змогу проводити аварійно-відновлювальні роботи у будинках, які є пошкоджені, та надати необхідні компенсації відселеним мешканцям за оренду житла.

«Будинки, які постраждали від обстрілу і потребують ремонту, а їх більше 30, розподілені між усіма районними адміністраціями, щоб пришвидшити роботи. До робіт уже приступили. Усі дахи накриті, з 18 дахів 9 вже ремонтують. Усі вікна також заклеєні і зараз проводимо заміри для виготовлення нових», – зазначила заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

Зазначається, що найбільше від ракетного обстрілу постраждали 4 будинки – на вул. Стрийська, 62, 64, 66, 68. Наразі там працюють підрядники, які знімають аварійні частини і проводять першочергові роботи. Паралельно працюють проектанти, які виготовляють документацію, як далі відновлювати ці будинки.

Під час виконання робіт люди відселені у модульні містечка. Загалом, відселено 40 людей.

«Найперше йдеться про перекриття дахів, встановлення вікон, вхідних дверей та укріплення стін. Також маємо разом з державою та приватними інвесторами відбудувати 4 будинки, які були зруйновані», – прокоментував Андрій Садовий.

До слова, на ліквідацію наслідків ракетного удару росіян, Львівська міська рада виділила 100 млн грн.

Відео