Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові збирають підписи за знесення смертоносних недобудов
03 Жовтня, 17:01
logo-black

У Львові збирають підписи за знесення смертоносних недобудов

Вчора на сайті Львівської міськради місцевий житель Андрій Федорович зареєстрував петицію. У ній просить знести недобудови на вулиці Тракт Глинянський. Саме тут минулої п’ятниці загинув 14-річний підліток із Винник. Хлопець випав із незаскленого вікна 6 поверху.

«У Львові та околиці є нехватка землі для нового будівництва і досить багато недобудов, які залишились ще із Радянського союзу. Щороку ми спостерігаємо за трагічною статистикою нещасних випадків на цих недобудовах, – пише автор. – Дані недобудови були, є і, думаю, ще будуть місцем для зустрічі підлітків і проведення вільного часу, оскільки це екстрім, а в підлітковому віці хочеться екстріму».

Активіст зазначає, що на недобудовах часто приїздять люди аби пограти у пейнтбол, підлітки сходяться аби розмальовують стіни графіті.

1338

«Шахти ліфтів відкриті, конструкції вже десятки років руйнуються і не зрозуміло, чи ще здатні витримати людину. Перед виборами різні партії намагались пропіаритись на даних недобудовах із пропозицією передати квартири АТО-шникам. Проте ці будинки були зведені десятки років тому і не належно законсервовані, тому краще для безпеки майбутніх жильців взагалі знести їх, а не вкладати гроші в укріплення і перетворення їх в житлові будинки», – веде далі Андрій.

Автор вимагає виділити кошти для знесення недобудов на Тракті Глинянському, а також розробити новий план району. Після чого продати або здати в оренду ділянки для нового будівництва на цій території.

Від вчорашнього дня петицію автора підтримало лише 38 людей із пів тисячі необхідних. Проте голосуати можна буде ще 59 днів.

Нагадаємо, 27 вересня в одній із недобудов на вулиці Тракт Глинянський із висоти 6 поверху звалився 8-класник із винниківської школи №29. Дитина померла в кареті «швидкої» від отриманих травм. Це був єдиний син у батьків. У 2016 році на цьому місці було здійснене самогубство.

 

Схожі новини