Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У МОЗ прокоментували ймовірність повернення до суворого карантину
03 Липня, 13:05

У МОЗ прокоментували ймовірність повернення до суворого карантину

Навіть якщо в Україні буде більше 60 активних хворих на COVID-19 на 100 тис. населення, влада не має наміру запроваджувати тотальний суворий карантин. Про це сьогодні на брифінгу заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, передає “Громадське”. Зазначимо, така кількість хворих вважається червоною лінію захворювання.

“Що стосується показника 60 активних хворих на 100 тис. населення — зараз ми вже на рівні. Сьогодні на ранок — 59,7 на 100 тис. населення. Ми використовували цей показник виключно для визначення щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання. І ми його рахували станом на 22 червня. Якби цей показник перейшов 60, тоді ми б ухвалили рішення щодо перенесення ЗНО, — каже Степанов. – Ми перебуваємо в умовах адаптивного карантину. Тобто залежно від епідситуації в тому чи іншому регіоні ухвалюються конкретні обмежувальні заходи або пом’якшуються”.

Міністр нагадав, що в країні є загальні обмежувальні заходи, які стосуються правил поведінки. Це користування масками, соціальна дистанція та дезінфекція, решту заходів запроваджують місцеві органи влади.

Нагадаємо, 30 червня прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявляв, що показник у 60 хворих на 100 тис. осіб є свого роду червоною лінією, після якої доведеться посилювати карантин на рівні країни.

Фото: Агрополіт.

Схожі новини