Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Миколаєві відремонтують доріг на 15 мільйонів гривень
16 Вересня, 14:37
logo-black

У Миколаєві відремонтують доріг на 15 мільйонів гривень

Вікторія Ничта

Миколаївська міська рада до кінця тижня додатково отримає 15 мільйонів гривень державної субвенції на розвиток міста. З цього приводу міський голова Андрій Щебель у п’ятницю, 13 вересня, скликав термінову позачергову сесію.

«Боялися втратити дорогоцінний час – треба було вирішити, куди підуть ці кошти, – пояснює LMN Андрій Щебель. – Бо поки ще добра погода, мусимо їх освоїти. Ці гроші для міста є надзвичайно великим капіталовкладенням, адже за кошти міського бюджету вдається зробити не так вже і багато».

Депутати розділили 15 мільйонів в основному на ремонти аварійних доріг та тротуарів. 240 тис. грн витратять на ремонт систем опалення дитсадку «Журавлик».

«Вирішуючи, куди дати гроші, керувалися принципом терміновості, – каже міський голова. – Тобто, давали туди, де в них є найбільша потреба. До нового року зробимо капітальний ремонт тротуарів на вулиці Підлісся, Володимира Великого, Богдана Хмельницького. Також відремонтуємо тротуари на Зеленій, Лисенка, Олімпійській, Космонавтів, Шептицького, Заньковецької, Степана Бандери, Палідовича-Карпатського. На капремонт дорожнього покриття по вулиці Шевченка плануємо витратити 1 мільйон 103 тисячі гривень, – Кіндрацького – 2 мільйони 500 тисяч гривень, Гагаріна – 1 мільйон 58 тисяч гривень. – Також капітально відремонтуємо вулиці Ринок, Степана Бандери, частину Просвіти, від гаражів, та Зеленої – від будинку 105 до 115».

Проблемою Миколаєва є і аварійні ливневі каналізації. Цьогоріч їх відремонтують на вулицях Устияновича та Зеленій. Ще 150 тисяч гривень депутати виділили на капітальний ремонт водопроводу по вулиці Миру. 175 тисяч піде на капремонт освітлення по вулиці Космонавтів.

Схожі новини