Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Новояворівську погрожують водіям автомобілів (ВІДЕО)
03 Квітня, 20:51
logo-black

У Новояворівську погрожують водіям автомобілів (ВІДЕО)

 Софія Мінджоса

 

Від початку тижня у Новояворівську водіям автомобілів, які підвозять людей до Львова, погрожують невідомі чоловіки. Про це LMN розповіла місцева мешканка Анна.

Жителі району, які працюють у Львові і мають власні авта, щоранку підвозять людей до обласного центру. У спеціальному місці, біля кафе “Орхідея”, пасажири стають у чергу і чекають на автомобіль. У місцевих навіть є група в Телеграмі, де водії можуть завчасно попередити, яким маршрутом і о котрій годині поїдуть. Так наперед домовляються з пасажирами.

«Я живу в Новояворівську, але вчуся у Львові. Кожного дня сідаю на підсадку і добираюся на пари. Так у нас всі роблять, – каже Анна. – Це набагато зручніше. В автобусах зимою холодно, а літом жарко, постійно неприємний запах. Та й машиною я добираюся на півгодини швидше. Ціна за проїзд однакова – 30 гривень, тому я краще довше посплю і поїду автомобілем».

У понеділок Анна, як зазвичай, прийшла на зупинку чекати на автомобіль. Вона одразу помітила компанію чоловіків, які стояли збоку.

«Вони почали говорити мені, щоб я сідала в автобус, а не чекала автомобіль. Я відповіла, щоб самі автобусом добиралися, а вони мені: «А ми нікуди не їдемо». Коли приїхав автомобіль, чоловіки одразу підбігли до нього, щоб не пустити людей всередину. Почали про щось говорити з водієм. Один з них – місцевий «рішало». Він сказав, що йому заплатили водії рейсових автобусів, щоб він налякав тих, які беруть на підсадку. Мовляв, усіх клієнтів у них забрали.»

Місцеві кажуть, що у Новояворівську є й водії, які займаються приватним перевезенням. Вони щодня по декілька разів возять людей до Львова і назад. Так заробляють гроші і тим самим «крадуть» пасажирів у водіїв автобусів. 

Анна каже, що розуміє, що ці водії діють нелегально, але людям добиратися до Львова з ними набагато зручніше.

«Вчора на зупинці було багато хлопців, всі вони місцеві наркомани і пияки. Від кожного страшенно тхнуло алкоголем. Як тільки приїжджав автомобіль, вони одразу в нього забігали, ледь не відривали дверні ручки. Я чула, як один із хлопців казав до водія, що якщо він ще раз сюди приїде і візьме пасажирів, то більше їздити не зможе. Потім інший хлопець почав на мене кричати, казав, щоб більше так до Львова не їздила.» 

Свідки події розповідають, що викликали поліцію, але ніхто не приїхав. На щастя, шарпанина у бійку не переросла і ніхто не постраждав.

 

 

Відео із соцмереж.

  • 0
  • 6420
Схожі новини