У паркомайманчиках «Львівавтодору» поліція виявила невідповідність нормам: деталі | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У паркомайманчиках «Львівавтодору» поліція виявила невідповідність нормам: деталі
27 Жовтня, 16:53
logo-black

У паркомайманчиках «Львівавтодору» поліція виявила невідповідність нормам: деталі

Патрульна поліція виявила порушення в розмірах місць для паркування людей з інвалідністю на майданчику на вулиці Івана Вакарчука, дані про яких ЛКП «Львівавтодор» подало у відповідні органи. Правоохоронці висунули вимогу до автомобільної компанії привести паркувальні майданчики до ладу, щоб вони відповідали вимогам організації дорожнього руху.

Нагадаємо, ще вчора LMN повідомляла про те, що жителі центральної частини Львова готові виходити на мітинг через реорганізацію паркувального процесу. Адже раніше вони паркували свої автівки безкоштовно. Тепер за платну парковку мають платити всі.

Сьогодні від місцевого мешканця, що проживає на вулиці Івана Вакарчука стало відомо, що жителі отримали відповідь на запит від Управління патрульної поліції, до яких вони звертались ще місяць тому. У зверненні було подано акт про виявлення невідповідності дорожної обстановки на вулиці Вакарчука. А саме, розміри місця для людей з інвалідністю, що знаходиться на паркувальному майданчику не відповідає вимогам про загальну площу 3.5 метрів та площу поруч проїзної частини не менше як 3 метри.  

«Поліція погоджується з тим, що в документах є невідповідність у даних про паркувальні майданчики на вул. Вакарчука. За нашими замірами місця для людей з інвалідністю по факту мають 2.80 м, а проїзд 2.20 м. Як йдеться у заяві, що надіслали нам патрульні, компанія «Львівавтодор» на вимогу правоохоронців тепер має переробити або ліквідувати дану парковку», – розповів місцевий мешканець.

У коментарі в Управлінні Патрульної поліції LMN дізналася, що у разі якщо «Львівавтодор» не виконає поліцейську вимогу, їм загрожує адміністративна відповідальність за ст. 188-28 КУпАП, що карається накладенням штрафу від 225 грн до 340 грн.

Невдоволені мешканці вирішили додатково звернутися до юриста, щоб дізнатися чи можна якось суворіше покарати недобросовісних власників паркувального майданчику.

«Мені стало цікаво, що за сфальсифіковані дані загрожує компанії, тому звернувся до юриста, який повідомив, що за цією справою можуть відкрити кримінальне провадження за ст 366 ККУ «Службове підроблення»: складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення офіційних документів», – повідомив місцевий мешканець.

Якщо поліція дійсно відкриє кримінальне провадження за вище зазначеною статтею, то чиновникам львівському автодору загрожує штраф від 34 000 грн до 68 000 грн або ж обмеження волі терміном до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю до трьох років.

«Загальна кількість мешканців проти платного паркування. Але навіть ті, які готові  платити, не мають врегульованого механізму, щоб це зробити. Не говорячи вже про пенсіонерів, яким вартість річного абонемента у понад 2 тис гривень буде «непідйомною».

LMN слідкує за перебігом події, та в разі встановлення кваліфікації порушення повідомить надалі.

 

User Image
Олена Лещенко
Відео