У Перемишлянах глузують із встановлених дорожніх знаків | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Перемишлянах глузують із встановлених дорожніх знаків
28 Лютого, 12:26
logo-black

У Перемишлянах глузують із встановлених дорожніх знаків

Антоніна Скляренко

Нещодавно у Перемишлянах на вулиці Галицька встановили нові дорожні знаки. Їх монтували ще за великого снігу. А коли той зійшов, виявилось, робітники зовсім схалтурили. Вказівники без зайвих зусиль просто можна пермістити куди заманеться.

«Я не знаю, чи сміятись, чи плакати. Но тут точно не до сміху. Просто в центрі Перемишлян встановили ці знаки. Причому ставили їх після нормального снігопаду. Бригада робітників просто полила бетоном по снігу, який мав не менше 20 сантиметрів. Тепер все розтопилося – дорожній знак просто можна витягнути», – каже мешканець Перемишлян Тарас Василишин.

Чоловік виклав фотографії вказівників у соцмережі. Люди вибухнули обуренням. В коментарях звинувачують місцеву владу та комунальників, які прохалтурили з роботою.

«На приїзд кандидатів в Президенти гроші є, а банально проконтролювати виконані роботи часу немає. Гроші, напевне, списали добрі. Та для того треба було викопати яму, залити туди бетон, а потім встановлювати знак. Спростили собі життя, бетоном полили по снігу, нащо заморочуватися», – пише користувач Андрій.

LMN зв’язалась із Перемишлянським комунальним підприємством «Комунальник». Там запевнили ця робота – не їхніх рук справа.

«Самі відкрили інтернет і засміялися. Бо коли був сніг, виглядало, що зроблено на совість, а коли той зійшов, стало зрозуміло, хтось явно поспішав. Ці знаки встановлювала фірма, яка займалася освітленням центральної частини міста. Вона не перемишлянська. Ставили електричні стовпи біля школи і церкви. А за одне і оті світлодіодні вказівники. У міській раді тепер будуть з ними розбиратися, чого так халтурно виконали роботу», – кажуть у «Комунальнику».

ФОТО: Тарас Василишин

Відео