У Перемишлянському університеті третього віку не складають іспитів | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Перемишлянському університеті третього віку не складають іспитів
09 Лютого, 12:16

У Перемишлянському університеті третього віку не складають іспитів

18 студентів записалося в новостворений при територіальному центрі соціального обслуговування «Університет третього віку» у Перемишлянах. Тут люди можуть спілкуватися, вчитися та фізично розвиватися.

«Основними завданнями Університету є організація та проведення безкоштовного навчання, освітніх заходів для людей похилого віку, – каже директор територіального центру соціального обслуговування Перемишлянського району Микола Сайко. – Слухачами курсу можуть бути люди похилого віку, які мають будь-яку освіту, вони тут діляться своїм досвідом і водночас навчатися чогось нового. Вчитися ж ніколи не пізно».

В університеті для пенсіонерів серед предметів, які викладаються є психологія, педагогіка, право, основи здоров’я та медицини, історія, фізична культура. Багато і практичних занять з рукоділля та кулінарії. Навчають зрілих студентів також основ роботи за комп’ютером та в інтернеті.

Навчання у такому університеті триває, як і у звичному до травня. Іспитів немає. По закінченні випускникам видаватимуть сертифікати. Це не є документ державного зразка, а скоріш як заоохочувальна грамота, яка дозволяє повірити студентам у власні сили.

Нагадаємо «Університети третього віку» за підтримки державного інансування працюють у всіх великих містах України. Часто залучаються міжнародним досвідом та допомогою у навчанні.

 

ФОТО: Полтава365 (ілюстрація)

Відео