Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Польщі роботодавець побив актора з Червонограда
12 Жовтня, 13:32

У Польщі роботодавець побив актора з Червонограда

36-річний актор Юрій Чеботарьов родом з Червонограда, працює у театрі Biuro Podróży у польському місті Познань. У вільний від акторства час підробляв у місцевій піцерії. У четвер, 10 жовтня, керівник закладу його побив. Чоловіка госпіталізували із поламаним носом. Чебатарьов на своїй сторінці у Фейсбук пояснив, що вимагав у роботодавця заборгованість зі своєї зарплати, через це виник конфлікт, повідомляє zbruc.

“Зламаний ніс і сліди душіння на шиї – так зі мною розраховувався керівник піцерії, в якій я заробляв гроші на життя у Польщі”, – прокоментував українець.

Чеботарьов пояснив, що звільнився з закладу ще три тижні тому. Тоді керівник сказав прийти по зарплату 10 жовтня о 22.00.

“Зважаючи на те, що я іноземець, намагався мене обдурити, а коли зрозумів, що не вдається, почав погрожувати і душити. Це змусило мене викликати поліцію. До приїзду поліції керівник піцерії усіма способами провокував мене, та, не стримавшись, завдав удару в обличчя. Переконаний, що якщо б я себе захищав і був хоч один синяк на керівнику піцерії, я б вже сьогодні був депортований. Дивною була поведінка поліціантів: вони зовсім не хотіли бачити, що все моє обличчя в крові, не переглянули записи відеокамер. Єдине, що викликали швидку. Спасибі й на тому”, – розповів.

У коментарі для Gazeta Wyborcza Юрій Чеботарьов сказав, що звільнився з піцерії, адже попереду були важливі театральні гастролі. Працедавець не давав йому згоди на поїздку.

“Я почув, що мушу вибирати: або робота, або театр. Я вибрав театр”, – розповідає актор.

Заборгованість складала приблизно 1700 злотих. Розпорядник закладу погодився видати працівникові 900 злотих, а про решту сказав, що залишить собі для супутніх соціальних виплат. Саме після відмови повернути гроші Чеботарьов викликав поліцію.

Поліція міста Познань підтвердила, що був виклик до закладу громадського харчування, а на місці виявили потерпілого. Слідство наразі не розпочалося. Юрія Чеботарьов, знайшовши адвоката, подаватиме заяву про злочин правоохоронцям у понеділок.

Керівник піцерії заперечує, що побив українця.

“То якийсь наклеп. Авжеж, ми почубилися, але я його не вдарив. Після конфлікту Юрій вийшов зі закладу й повернувся вже в такому стані. Може, він вдарився до якогось канта”, – сказав Ярослав.

z1570829307a275i

Розпорядник закладу відмовився надати журналістам записи камер. Каже, вони не працюють.

Зі слів Чеботарьова, свідками конфлікту було щонайменше двоє осіб – дружина керівника та кельнерка. Втім, українець не вірить у те, що вони дадуть покази на підприємця.

Фото: Юрій Чеботарьов.

Схожі новини