У понад 2 мільйони гривень обійшлась цьогоріч платникам податків охорона Львівської міської ради | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У понад 2 мільйони гривень обійшлась цьогоріч платникам податків охорона Львівської міської ради
09 Лютого, 19:45
logo-black

У понад 2 мільйони гривень обійшлась цьогоріч платникам податків охорона Львівської міської ради

Цьогоріч на охорону приміщення Львівської міської ради витратили понад 2 мільйони гривень. Про це стало відомо із договору, оприлюдненого на офіційному сайті державних закупівель Prozorro.

Згідно з договором №1, Управління поліції охорони у Львівській області зобов’язується виконувати цілодобову охорону приміщення Львівської міської ради за адресою пл. Ринок, 1.

Вартість охорони адмінбудівлі сягає 2 360 640 гривень. Зокрема в протоколі, доданому до договору, зазначено, що за одну годину охорони міської ради працівник отримуватиме 210 гривень. Також у цьому протоколі вказано, що в загальну суму входить вартість роботи старшого інспектора поліції охорони, який за місяць отримуватиме 43 тисячі грн.

Договір вступив у дію 1 січня 2024 року. Діятиме він до 31 січня цього ж року включно. Серед умов, які має виконувати охорона, зокрема цілодобовий нагляд за адміністративним будинком на площі Ринок, 1, а також майном, яке у ньому знаходиться, без вихідних та святкових днів. Окрім того, постові зобов’язані підтримувати громадський порядок та безпеку.

Додамо, що минулого року на охорону Львівської міської ради витратили 2 244 000 грн, що на 116 640 гривень менше за цьогорічну суму.

Зокрема, як вказано у протоколі, доданому до договору №200, торік за одну годину охорони міської ради працівник отримував 200 гривень, що на 10 грн менше за цьогорічну суму. Водночас заробітна платня старшого інспектора поліції охорони за місяць роботи становила 41 тисячу грн., що на 2 тисячі менше, за цьогорічну зарплату.

Тим не менше, умови охорони приміщення Львівської міської ради такі ж – цілодобовий нагляд за адміністративним будинком на площі Ринок, 1, а також майном, яке у ньому знаходиться, без вихідних та святкових днів.

LMN поспілкувались з керуючою справами виконкому Алєксєєвою Наталією, щоб дізнатись причину зростання вартості охорони міської ради.

За її словами, у листі від управління поліції охорони у Львівській області було зазначено, що вартість послуг охорони адмінбудівлі зросла у зв’язку зі збільшенням мінімальної заробітної платні.

«Ми з управлінням поліції охорони співпрацюємо вже давно. А у військовий час очевидно, що ми не маємо наміру розривати з ними договір, зважаючи на ті чи інші загрози, зокрема щодо об’єкту Ратуші», – зазначила посадовиця.

Водночас, за її словами, цьогоріч вперше договір з управлінням поліції охорони уклало ЛКП «Ратуша-сервіс». Це пов’язано із реорганізацією департаменту адміністративних послуг.

User Image
Вікторія Михаць
Відео